Citroen Jumpy став повністю електричним

Французький виробник нарешті підняв завісу я e-Jumpy, повністю електричної версії відомого фургона....

Французький виробник нарешті підняв завісу я e-Jumpy, повністю електричної версії відомого фургона.

В листопаді минулого року Citroen показав перші зображення повністю електричної версії Jumpy і озвучив деякі специфікації. Вчора бренд офіційно представив електричний Jumpy, який, як повідомляє видання, отримав ім’я e-Jumpy.

За величавым рахунком у e-Jumpy не достаточно сюрпризів. Це ніяк не відбилося на основних якостях автомобіля, але технічно пов’язано з представленим раніше Опель Vivaro-e. Як і його брат Опель , e-Jumpy у всіх комплектаціях має електричний двигун потужністю 136 к.с. і 260 Нм, відомий по електрокарах Опель Corsa-e і Peugeot e-208. Його максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 130 км/г.

E-Jumpy постачається на ринок з батареями на 50 і 75 кВт-год. Найбільш слабкий з акумуляторів призначений для e-Jumpy довжиною XS (4,6 метра), M (4,95 метра) і XL (5,3 метра). Незалежно від довжини фура з этим акумуляторним блоком зможе проїхати 230 км на одній зарядці і зарядиться до 80% за 30 хвилин за допомогою зарядного пристрою постійного струму потужністю 100 кВт. Варіант потужністю 75 кВт-год зарезервований для e-Jumpy розмірами M і XL. Ці версії мають припас ходу на 330 км, і їм буде потрібно близько 15 хвилин до 80-процентного заряду батареї.

Оскільки акумуляторна батарея розташована понизу , обсяг завантаження в порівнянні з вже відомим Jumpy з дизельним двигуном не змінився. Корисне навантаження ставить 1275 кг, але це ще не все. Практичні фургони мають буксировочну здатність 1000 кг, що означає, що вони все ще можуть використовувати пристойний причіп. Як Jumpy, e-Jumpy має об’єм вантажного простору 4,6 кубічних метрів. Цей обсяг можна збільшити до 5,1; 5,8; 6,6 куб. м в залежності від обраної модифікації кузова, вибравши опціональний сверток Moduwork (складне пасажирське сидіння). Це позволить завантажити матеріали довжиною 3,32 метра (XL).

Електричний e-Jumpy з’явиться на ринку в другій половині цього року. Ціни будуть опубліковані напередодні його виходу на ринок. В кінці цього року повністю електричний варіант більшого Jumper збільшить лінійку електромобілів Citroen, а в 2021 році з’явиться електричний Berlingo Van.


Контакты
г. Киев

Карта сайта